ocb-micromatic

 

239 TL

OCB MİCRO MATİC ÇELİK KOLLU SİGARA SARMA MAKİNESİ

Ocb mikro matic sigara sarma makinesi size hiç bir sorun çıkarmadan, hızlı ve düzgün dolum sağlar. Ocb mikro matik ile saatlerce yorulmadan dolum yapabilirsiniz. Belirli bir kullanım süresi olmaksızın, bozulmadan ve deforme olmadan sigara dolumu yapabilir. Çok sağlam olan ocb mikromatik tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir.Tüm tütünler için uygundur fakat yaş tütün koymamanızı tavsiye ediyoruz ve tütünü hazneye boşaltırken hafifçe üzerine eşit miktarda tütün dağıtmalısınız.Metal yapıya sahip olması bozulmayacağı anlamına gelmemektedir doğru kullanım ile uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Kauçuk tabanı sayesinde bulunduğu yüzeye sabitlenir ve kaymaz. Ocb Mikromatik tütünleri kıymadan, parçalamadan, boş sigara kapsülünün tamamını doldurur. Kaliteli bir dolumun yapılabilmesi için en önemli durum tütünlerin parçalanmamasıdır. Çünkü parçalanan ufalanan tütün çabuk kurur ve dökülür. Ocb Mikromatik bu durumun oluşmaması için enjekte etme sistemiyle çalışır.

İçinde bulunan tırtıklı metal çubuk bir sigaranın içine girecek kadar tütünü alır ve boş sigara kapsülünün içine doldurur. Özel yayı sayesinde hiç bir güç harcamadan en kaliteli dolumu kısa sürede gerçekleştirirsiniz. Ocb mikromatik yedek yayıyla beraber gelir. Böylelikle sigara sarma makinenizi onlarca yıl hiç bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Sigara zamlarından sonra tütün kullanımına geçenler ya da evinde, dükkanında tütüm dolup yapıp hazır paketler hazırlayanlar için en kaliteli ve profesyonel manuel dolum makinesidir. Bir kere alın senelerce kullanın… Boyutlar : 16 cm x 16,4 cm x 9 cm Ağırlık: 1300gr Micromatic Sigara Sarma Yeni Modeldir.Çelik Malzemeden Yapılmıştır..Çok Düzgün Sarım Gerçekleştirir.Her Türlü Tütünü Sarar.Toz Tütünü Dahi Sarar.Sağlamlığı Sayesinde Senelerce Kullanabileceğiniz Bir Cihazdır.. Not:Cihazımız Piyasada Satılan Yan Sanayi Cihazlardan Değildir.Orjinal ocb Fransız Ürünüdür.

OCB MİCRO MATİC SİGARA SARMA MAKİNESİ; Adıyaman – Bitlis – Van – Muş – Diyarbakır – Malatya – Tekel – Islak – Kuru – Toz dahil her tütünü düzgün şekilde doldurur.

ÜRÜN ÇALIŞMA VİDEOSU:

topomatic1

239 TL

TOP-O-MATİÇ KOLLU SİGARA SARMA MAKİNASI

Hazır sigaralar ile aynı kalitede sigaralar doldurmak istiyorsanız bu makineyi kaçırmayın. Top-o-Matiç sigara sarma makinesi sınıfının en iyisidir. Hem sağlamlık hem de ergonomik yapısı ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar. Makinenin içinde bulunan, özel olarak yapılmış mekanizma sayesinde, dolum esnasında kolu çevirirken çok az enerjiye ihtiyaç duyarsınız. Zorlanmadan, yorulmadan daha az zahmet çekerek sigaralar doldurabilirsiniz. Fransız patentli olan top-o-Matiç sigara sarma makinesi enjektör yani ittirmeli sistem ile çalışır. İçinde bulunduğu öezl olarak yapılmış mekanizma sayesinde tütünü kırmadan, ezmeden, ufalamadan doldurur. Top-o-Matiç sigara sarma makinesi ile doldurulan sigaralarda kül dökülme sorunu kesinlikle olmaz. Top-o-Matiç sigara sarma makinesi flitre ayrımı hiç yapmaz. her flitreyi doldurur. Flitrelerin dibinde boşluk yada uclarında fazlalık kesinlikle bırakmaz. Ayrıca yumuşak lastikten yapılmış olan flitre sıkıştırıcı aparat sayesinde, ince yada nemlenmiş flitrelerin uclarını kesinlikle yırtmaz. Bütün flitrelerde kullanabilirsiniz. Çalışma esnasında bulunduğu yerde kaymaması için makinenin altına plastik kaucuk yapılmıştır. Top-o-Matiç sigara sarma makinesini herhangi montalama işlemi duymadan her yerde kullanabilirsiniz. Sigara maliyetinizi azalmak istiyorsanız, yada herhangi bi firmaya ücret karşılığı sigara sarma işi yapıyırsanız, bu makine tam size göre. Artık zahmete son. El makinelieri ile çalışmaktan yoruldum diyorsanız, daha az zamanda daha çok sigaralar sarmak istiyorsanız bu makineyi kaçırmayın..

TOP-O-MATİÇ SİGARA SARMA MAKİNESİ; Adıyaman – Bitlis – Van – Muş – Diyarbakır – Malatya – Tekel – Islak – Kuru – Toz dahil her tütünü düzgün şekilde doldurur.

Top-o- Matiç sigara sarma makinesi ile beraber yedek olarak 1 adet yay ve 1 adet flitre sıkıştırıcı lastik gönderilecektir.

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:

UZUNLUK: 24 cm    GENİŞLİK: 19 cm

YÜKSEKLİK: 6 cm    AĞIRLIK: 1300 gram

ÜRÜN ÇALIŞMA VİDEOSU:

 

 

ocs

139 TL

OCS 2016 KOLLU SİGARA SARMA MAKİNASI

OCS 2016 Kollu sigara sarma makinesi komple matal malzemeden üretilmiştir. İçinde yada dışında plastik aksam hiç yoktur. OCS 2106 Kollu Makineyi uzun ömür kullanabilirsiniz. Evde işyerinde herhangi bi firmaya ücret karşılığı sigara sarım işi yapıyorsanız bu makine tam size göre. OCS 2016 kollu sigara sarma makinesi ile 15 dakikada 1 karton sigara doldurabilirsiniz. Bu makine size büyük zaman tasarrufu sağlayacaktir. daha az zamanda daha çok sigaralar sarabileceksiniz. Titizlikle üretilmiş olan OCS 2016 sigara sarma makinesi, içinde bulunan özel mekanizma sayesinde kolu çevirme esnasında fazla enerji harcamanıza gerek kalmaz. OCS 2106 sigara sarma makinesinin kullanımı çok kolaydır. bu makineyi herkes kullanabilir. Makinenin altında bulunan plastik kauçuk sayesinde bulunduğu yerde kayma yapmaz. Bu makineyi montalama işlemi duymadan her yerde kullanabilirsiniz. Makinenin ön kısmında bulunan, aktif olarak çalışan ayarı ile uzun yada kısa filtrelere göre ayarlayabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde flitrelerin diplerinde kesinlikle boşluk bırakmaz. Bunun için tek yapmanız gereken çubuğu sağa yada sola doğru kaydırmanız. OCS 2016 sigara sarma makinesi enjektör yani ittirmeli sistem ile çalışır.Tütünü kırmadan, ufalamadan,ezmeden doldurur.Bu makine ile sarılan sigaralarda kül dökülme sorunu oluşmaz. El makineleri ile tütün doldurmaktan yoruldum diyarsanız, bu makineyi kaçırmayın…

OCS 2016 KOLLU SİGARA SARMA MAKİNESİ; Adıyaman – Bitlis – Van – Muş – Diyarbakır – Malatya – Tekel – Islak – Kuru – Toz dahil her tütünü düzgün şekilde doldurur.

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

UZUNLUK: 24 cm   GENİŞLİK: 19 cm

YÜKSEKLİK: 6 cm   AĞIRLIK: 1300 gram


fasfil

79 TL

FASFİL ÇELİK KOLLU SİGARA SARMA MAKİNASI

Tamamen metal malzemeden yapılmış olan fasfil çelik kollu sigara sarma makinesi enjektör yani itirme sistem ile çalışır. İçinde bulunan özel mekanizma sayesine fazla güç sarfetmeden kolayca tütün dolumu yapabilirsiniz. Bu makineyi herkes kullanabilir. Ayrıca makinenin altında çalısma esnasında kaymaması için plastik kauçuk yapılmıştır. Fasfil çelik kollu makineyi herhangi montalama işlemi duymadan her yerde kullanabilirsiniz. Aktif olarak çalışan uzun kısa flitre ayar çubuğu ile her flitreye göre ayarlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece makinenin ön kısmında bulunan ayar çubuğunu sağa yada sola doğru kaydırmak. Fasfil çelik kollu sigara sarma makinesi, tütünü kırmadan, ezmeden, ufalamadan doldurur. Fasfil çelik kollu makinesi ile doldurulan sigaralarda kül dökülme sorunu kesinlikle olmaz. İçtiğiniz sigaranın maliyetini azaltmak istiyorsanız, yada ücret karşılığı herhangi bi firmaya sigara sarma işi yapıyorsanız bu makineyi kaçırmayın. Fasfil çelik kollu sigara sarma makinesi size hem büyük kolaylık, hem de zaman tasarrufu kazandıracaktır. Daha az zamanda daha fazla sigaralar doldurabileceksiniz..

FASFİL ÇELİK KOLLU SİGARA SARMA MAKİNESİ; Adıyaman – Bitlis – Van – Muş – Diyarbakır – Malatya – Tekel – Islak – Kuru – Toz dahil her tütünü düzgün şekilde doldurur.

PAKET İÇERİSİNDE YEDEK OLARAK 2 ADET YAY VE 2 ADET FLİTRE SIKIŞTIRICI LASTİK GÖNDERİLECEKTİR.

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

UZUNLUK: 24 cm   GENİŞLİK: 19 cm

YÜKSEKLİK: 6 cm   AĞIRLIK: 1300 gram

 

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.